UYUŞTURUCU SATICILARI HAKİM KARŞISINDA
Karaman'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda ikisi kadın 5 kişi gözaltına alındı.
02 Nisan 2019 - Salı 11:46

Karaman'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda ikisi kadın 5 kişi gözaltına alındı.

Karaman'da polisin yaptığı uyuşturucu operasyonunda 2'si kadın 5 kişi gözaltına alınırken, 4 bin 567 adet uyuşturucu hapa ise el koyuldu.

 

Karaman İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Uyuşturucu ile Mücadele Şubesi ekipleri 44 yaşındaki Aslı Dudu F. ve 28 yaşındaki Selvinaz Ü.'nün kente yüklü miktarda uyuşturucu madde getireceği yönünde bilgi aldı.

 

Selvinaz Ü. ve Aslı Dudu Ü.'yü takibe alan ekipler şehir girişinde Selvinaz Ü. ve Aslı Dudu Ü.'yü gözaltına aldı. Gözaltına alınan kadınların üzerinden 180 adet uyuşturucu hap ele geçirdi. Polis yaptığı aramalarda uyuşturucu sayısının eksik olduğunu belirlemesi üzerine Selvinaz Ü., Aslı Dudu Ü. ve Ali K.'nın kargolardaki bilgilerine ulaştı. Selvinaz Ü., Aslı Dudu Ü. Ve Ali K.'nın Karaman merkezde ikamet eden Beytullah D.(24) ve Hasan B.(28)'ye farklı kolilerde kargoları gönderdikleri tespit edildi.

 

Kargoları kontrol eden narko timler kargoların içerisinde 3898 adet uyuşturucu hapı ele geçirdi. Polis yaptığı operasyon ile  Selvinaz Ü., Aslı Dudu Ü. Ve Ali K.'nın yanı sıra Beytullah D. ve Hasan B.'yide gözaltına aldı. Şüphelilerin ikametlerinde arayan polis evlerde de 489 adet uyuşturucu hap daha ele geçirdi.

Gözaltına alınan şüpheliler emniyetteki işlemelerinin ardından sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edildi.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...