MARKETE EŞEĞİYLE GELDİ MARKETİN MÜDÜRÜ ÇIKTI
2019 yılı itibariyle Türkiye paralı poşet uygulamasına geçti. Birçok vatandaş bu uygulamayı protesto etti. En dikkat çekenlerden biri ise Niğde'den gelen görüntü oldu. Bir vatandaşın markete eşekle geldiği görüntüler sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Fakat hiçbir şey göründüğü gibi değil. Bakın o görüntülerdeki kişi kim çıktı..
08 Ocak 2019 - Salı 00:48

ALDIĞI ÜRÜNLERİ HEYBEYE DOLDURDU

 

Marketlerde alışveriş poşetlerinin 1 Ocak'tan itibaren parayla satılmaya başlamasının ardından yurdun değişik bölgelerinden sosyal medya üzerinde buna tepki görüntüleri yayınlandı. Niğde'de de bir kişi, merkez Terminal Caddesi'ndeki markete yöresel kıyafetler giyip eşekle içeri girdi.

Market çalışanları ve müşterilerin şaşkın bakışları arasında alışveriş yapan kişi, aldıkları ürünleri de eşeğin üzerindeki heybeye doldurdu. Vatandaşlar tarafından cep telefonuyla kaydedilen görüntüler sosyal medyada izlenme rekorları kırdı.

 

MARKETİN MÜDÜRÜ ÇIKTI

 

Görüntülerin yayınlanması üzerine yapılan araştırmada eşekle alışveriş yapan kişinin o marketin müdürü Halil Gün olduğu ortaya çıktı. Görüntülerle ilgili olarak emniyete davet edilen Halil Gün’in amacının poşet ücretlerini protesto etmek olmadığını, şaka için yaptığını söylediği öğrenildi.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...