TÜRKİYE’DE BİR İLK KARAMANDA GERÇEKLEŞTİ
Türkiye bir organizasyoncu yapılan düğün, nişan, kına, sünnet gibi özel günlerde şehit aileleri ve yakınlarına bir ayrıcalık tanıdı.
03 Ocak 2019 - Perşembe 23:03

Karaman’da faaliyet gösteren Orkestra Yağmur isimli organizasyon firması şehit ailesi ve yakınlarının düğün, nişan, kına, sünnet, asker eğlencesi gibi özel günlerinde ücretsiz hizmet vereceğini duyurdu.

 

Karaman’da tanınmış simalardan Orkestra Yağmur işletmecisi Ali Şimşek ve Mehmet Şimşek yaptıkları açıklamada ‘ Biz Karaman da faaliyet gösteren bir organizasyon firmasıyız. Elimizden geldiğince değerli halkımıza güzel hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Tabi bunun yanı sıra bizler için vatan için hiç düşünmeden kanının son damlasına kadar savaşan şehitlerimizin değerli aile büyüklerini unutmadık. Maksadımız ücret meselesi değil, şehitlerimize olan saygımızdandır. Biz elimizden geldiğince şehit ailelerinin özel günlerini araştırıp bulmaya çalışıyoruz. Ulaşamadığımız, bilmediğimiz şehit yakınlarının da kesinlikle bize ulaşmasını rica ederiz.’ Dediler.

 

İletişim : 0542 221 54 40

 

Biz de Karaman Haber Ailesi olarak olarak yaptıkları bu güzel çalışmadan dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...